Jauns iknedēļas e-žurnāls izglītības profesionāļiem!

Ar prieku paziņojam, ka ir atklāta žurnāla „Skolas Vārds” un žurnāla „Pirmsskolā” mājas lapa www.skolasvards.lv,  kas vienlaikus ir arī vispusīgs izglītības informācijas portāls. Katru dienu portālā varēsiet lasīt izglītības aktualitātes, nozares speciālistu komentārus un viedokļus, rakstus par svarīgām tēmām un intervijas ar izglītības speciālistiem – gan ierēdņiem, gan praktiķiem un izciliem izglītības profesionāļiem.

Žurnālus „Skolas Vārds” un „Pirmsskolā” portālā www.skolasvards.lv  varēs lasīt tikai abonētāji. Portāla publiskā informācija – ziņas, komentāri, viedokļi, kā arī raksti un intervijas nepilnā formā būs pieejami visiem portāla apmeklētājiem. Taču visu žurnālu saturu, kā arī metodiskos materiālus varēs skatīt tikai abonētāji.

Katram abonētājam esam nosūtījuši individuālu pieejas paroli. Ienāciet www.skolasvards.lv, abonentu sadaļā ievadiet savu e-pastu (to uz kuru saņēmāt paroli) un paroli un lasiet gan jaunākos numurus, gan iepriekš izdotos. Jums vienmēr būs pieejams arī iepriekš izdoto žurnālu arhīvs.

Ieejot savā profilā, jūs redzēsiet gan iepriekš izdotos žurnālu numurus, gan arī jaunāko numuru. Uzklikšķinot uz katra no numuriem, varēsiet tos palielināt, lasīt jums ērtā formātā, kā arī izprintēt interesējošos materiālus vai arī visu žurnālu.

Individuālā pieejas parole ir domāta lietošanai vienai personai, to nedrīkst nodot trešajām personām.

Ja abonētājs ir skola, mēs piedāvājam atsūtīt savas skolas pedagogu e-pastus, mēs pieslēgsim katram skolotājam individuālu pieeju žurnāla lasīšanai. E-pasti jāsūta uz redakcija@skolasvards.lv  un jānorāda skolas nosaukums. Šis ziņojums neattiecas uz skolām, kas jau atsūtījušas savu pedagogu e-pastus.

Žurnāls „Skolas Vārds” iznāk katru nedēļu ceturtdienās 30-50 lpp. apjomā.

Žurnāls „Pirmsskolā” iznāk katru mēnesi (mēneša ceturtā nedēļa) 30-50 lpp. apjomā.

Vairāk informācijas http://www.skolasvards.lv

 

 

 

 

About skolasvards

Jauns iknedēļas e- žurnāls izglītības profesionāļiem - visiem, kas strādā izglītības jomā. Viedokļi, intrervijas, aktuālas tēmas, ieteikumi, pieredze,metodiskie materiāli.
Šis ieraksts tika publicēts Raksti ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s